پرش به محتوا

سوالات متداول درباره انتشارات آزادنامگان

انتشارات آزادنامگان کجاست؟

آزادنامگان (کتاب‌های آزاد) یک انتشارات مستقل آنلاین است که در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی توسط سید ابراهیم تقوی در برلین بنیانگذاری شده و کتاب‌های الکترونیک و صوتی در پلتفرم‌های بین المللی منتشر می‌کند. علاوه بر این‌ها آزادنامگان محصولات خود را در قالب پادکست بیبلیوکست به رایگان در اختیار عموم فارسی زبانان سراسر جهان قرار می‌دهد.

کسب اطلاعات بیشتر

انتشارات آزادنامگان چه محصولاتی را ارائه می‌کند؟

آزادنامگان یک انتشارات مستقل آنلاین است که کتاب‌های الکترونیکی و صوتی را در پلتفرم‌های بین‌المللی منتشر می‌کند. علاوه بر این‌ها آزادنامگان محصولات خود را در قالب پادکست بیبلیوکست به رایگان در اختیار عموم فارسی زبانان سراسر جهان قرار می‌دهد.

چگونه می‌توان کتاب‌های انتشارات آزادنامگان را خریداری کرد؟

کتاب‌های انتشارات آزادنامگان به صورت الکترونیکی (eBook) و صوتی (Audiobook) در پلتفرم‌های Google Play Books و Apple Books منتشر می‌شوند. شما می‌توانید با مراجعه به آن پلتفرم‌ها با جست‌وجوی نام کتاب مورد نظر یا مراجعه به صفحه کتاب مربوطه در سایت ما، به لینک‌های خرید آن دسترسی پیدا کنید.

من ساکن ایران هستم، چگونه می‌توانم کتاب‌های شما را تهیه کنم؟

از آنجایی که کتاب‌های انتشارات آزادنامگان به از طریق پلتفرم‌های بین‌المللی منتشر می‌شود، برای بسیاری از ساکنان کشور ایران امکان خرید از طریق فروشگاه‌های اینترنتی خارجی وجود ندارد ولی به جدیت به دنبال راهی برای رفع این مشکل هستیم. تا آن زمان می‌توانید تمامی کتاب‌های ما را به رایگان در پادکست بیبلیوکست بشنوید.

پادکست بیبلیوکست چیست و چگونه و در کجا می‌توان به آن گوش داد؟

پروژه‌ی بیبلیوکست زیرمجموعه‌ای از نشر آزادنامگان است، استارت آپی مستقر در برلین که قصد دارد کتاب‌های الکترونیک و صوتی به زبان فارسی و رها از سانسور منتشر کند. کتاب‌های ما در این پادکست به رایگان در اختیار مخاطبان فارسی زبان پادکست در سر تا سر دنیا قرار می‌گیرند و شما به جست‌وجوی Bibliocast در تمامی برنامه‌های پادکست خود یا حتی بدون نصب هیچ برنامه‌ای یا استفاده از این لینک به‌سادگی بیبلیوکست گوش بدهید.

چگونه می‌توانم از انتشارات آزادنامگان یا پادکست بیبلیوکست حمایت کنم؟

انتشارات آزادنامگان علاوه بر فعالیت تجاری، بنا بر هدف خود که مقابله با سانسور و تلاش برای تقویت آزادی بیان در جامعه‌ی فارسی زبان است، محتوای کامل تمامی کتاب‌های خود را به رایگان در پادکستی به نام بیبلیوکست منتشر می‌کند تا همگان بتوانند به این کتاب‌ها دسترسی پیدا کنند. از این رو با خرید محصولات ما، انتشار مطالب برای دوستان و آشنایان، نظرات و انتقادات سازنده خود و همچنین کمک مالی (در پایین صفحه درباره ما) می‌توانید ما را در ادامه این راه همراهی نمایید.

من یک مترجم/نویسنده/گوینده هستم، چگونه می‌توانم با شما همکاری کنم؟

ضمن تشکر از انتخاب انتشارات آزادنامگان برای همکاری، لطفا از طریق این فرم با ما در ارتباط باشید.

پاسخ سوالم را در بالا نیافتم، چگونه سوال خود را بپرسم؟

سریع‌ترین راه برای ارتباط با ما، استفاده از این فرم و ایمیل است. البته شما می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی نیز با ما در تماس باشید اما پاسخگویی از طریق ایمیل با سرعت بسیار بیشتری صورت می‌گیرد.