پرش به محتوا
درباره انتشارات آزادنامگان

داستان ما

آزادنامگان (کتاب‌های آزاد) یک انتشارات مستقل آنلاین است که در ابتدای سال ۲۰۲۱ میلادی توسط سید ابراهیم تقوی در برلین بنیانگذاری شده و کتاب‌های الکترونیک و صوتی در پلتفرم‌های بین المللی منتشر می‌کند. علاوه بر این‌ها آزادنامگان محصولات خود را در قالب پادکست بیبلیوکست به رایگان در اختیار عموم فارسی زبانان سراسر جهان قرار می‌دهد.

هدف ما

هدف آزادنامگان در درجه‌ی اول مقابله با سانسور و تلاش برای تقویت آزادی بیان در جامعه‌ی فارسی زبان است. در همین راستا آزادنامگان امید به جذب همکاری مترجمان، نویسندگان، گویندگان و دیگر دست اندر کاران تولید کتاب‌های الکترونیکی و صوتی به فارسی دارد.

همچنین بنیان این انتشارات بر حفظ استقلال سیاسی نهاده شده و از این رو شفافیت جایگاهی ویژه در کار آن دارد. ترجمه و انتشار همه‌ی محصولات آزادنامگان با اخذ مجوزهای لازم برای حفظ حقوق معنوی آثار صورت می‌گیرد و درآمد آن، در کنار درآمد حاصل از فروش آثار، از حمایت مالی داوطلبانه‌ی مخاطبان تامین می‌شود.

حمایت از ما

در صورت تمایل به حمایت مالی از آزادنامگان و بیبلیوکست برای ادامه کار و تهیه و ترجمه کتاب‌های بیشتر برای انتشار رایگان در پادکست، در کنار خرید محصولات ما می‌توانید از روش‌های زیر در این مسیر ما را همراهی بفرمایید: